Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Milaan te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium Milaan, gelegen op wandelafstand van 25 minuten van het Fieramilanocity en op 4 km van de Dom van Milaan. Dit 55 m² grote appartement is gelegen op afstand van 3 km van Milano Cadorna treinstation en vrij dicht bij Via Morgantini - Via Capecelatro busstation.

Bij Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

Dit appartement biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement ligt op een eersteklas locatie in Milaan dicht bij metrostation San Siro Ippodromo, binnen 5 minuten wandelen. De Triënnale ligt op afstand van 3 km van deze 1-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium Milaan
San Siro Blue Flat
Mobiele prijsaanbieding

San Siro Blue Flat

59 m van de accommodatie
USD 252 USD 227
per nacht
Tl Apartment, Stadio San Siro Experience
Mobiele prijsaanbieding

Tl Apartment, Stadio San Siro Experience

9.0
Schitterend 13 beoordelingen
290 m van de accommodatie
USD 170 USD 153
per nacht
Loft Charme: Bilocale Con Balcone
Mobiele prijsaanbieding

Loft Charme: Bilocale Con Balcone

526 m van de accommodatie
USD 276 USD 248
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    15 km

    Treinstations

    Station Milano Cadorna
    3,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer015146-LIM-02579,IT015146B4H7MEDCTP
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium te vinden?
      Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium is in de San Siro wijk van Milaan gesitueerd, op 25 minuten lopen van het Fieramilanocity.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium?
      Populaire plekken in de buurt van Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium zijn onder andere de Triënnale, het Fieramilanocity, de Dom van Milaan.
    • Hoeveel kost het om bij Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium te verblijven?
      De huurprijs van Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium is €96.
    • Is er een keuken in Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium?
      Bij Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium vinden gasten een keuken met koffie- en theevoorzieningen, een oven, keukengerei.
    • Hoe groot is Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium?
      Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium heeft een totale oppervlakte van 55 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    15 km

    Treinstations

    Station Milano Cadorna
    3,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern Apartment 5 Min Walk From San Siro Stadium Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten